Дата: 30.08.2021 16:39

30 серпня 2021 року у приміщенні Наталинської сільської ради під головуванням Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Наталинської сільської ради». На порядку денному засідання була перевірка професійних компетентностей претендента у вигляді письмового тестування, співбесіди та відкрита публічна презентація кандидатом перспективного плану розвитку Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Наталинської сільської ради».
За результатами трьох етапів конкурсного відбору переможцем конкурсу визнано Міхно Ольгу Миколаївну.
Вітаємо Ольгу Миколаївну у нашій команді!