Відбувся кубок з футболу, присвячений Дню села Петрівка

Дата: 05.09.2021 17:59

5 вересня, саме напередодні Дня села Петрівка, відбувся Кубок з футболу, присвячений цій святковій події.
За лідерство змагалися п’ять команд: ФК «Олімпік» с. Наталине, ФК «Петрівка» с. Петрівка, ФК «Піщанка» с. Піщанка, ФК «Авангард» с. Зоряне, ФК «Станичне» с. Станичне.
Перед стартом змагань до футболістів звернулася Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, яка побажала командам цікавої гри та перемоги.
Вболівальники, затамувавши подих, слідкували за кожним пасом, а гра пройшла на одному диханні!
Перемогу здобули гравці ФК «Петрівка» с. Петрівка, срібними призерами Кубку стали ФК «Піщанка» с. Піщанка, а «бронзу» здобули ФК «Олімпік» с. Наталине.
Вітаємо наших футболістів з гідним результатом гри і бажаємо перемог у майбутньому!