Дата: 08.09.2021 10:25

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної  документації «Детальний план території за межами населеного пункту с.Улянівка Красноградського району Харківської області».

Метою даної роботи є:

• уточнити та визначити функціональне призначення та параметри забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення станції мобільного зв’язку;
  • формування принципів планувальної організації забудови;
  • виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
  • визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
  • визначення містобудівних умов та обмежень.

Обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення.

Замовник містобудівної документації – Наталинська сільська рада Красноградського району Харківської області. Адреса: 63343, Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. І.Сенченка, 89.

Розробник  - ФО-П Дронь М.С.

Підстава для проектування – Рішення одинадцятої сесії Наталинської сільської ради восьмого скликання №953-VІІІ від 14.07.2021 року «Про виготовлення детального плану території за межами населеного пункту                           с. Улянівка Красноградського району Харківської області»

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можна в приміщенні Наталинської сільської ради та на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

Термін подання пропозицій – протягом десяти днів з моменту публікації даного оголошення.

Презентація проекту містобудівної документації відбудеться в  с. Улянівка біля магазину 20.09.2021 року о 14.00 годині.

1. Схема розташування териотрії.pdf

2.Кадастрова карта.pdf