Дата: 08.09.2021 13:33

7 вересня у м. Харкові відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, в роботі якої взяла участь Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК.

Збори розпочалися з обрання президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, яка подякувала членам Асоціації за довіру. Вітаємо Тетяну Петрівну з обранням та бажаємо успіхів на новій посаді, виважених і мудрих рішень, невичерпних сил.

Під час засідання у конструктивному діалозі було обговорено низку проблемних та актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування.

По закінченню зборів всі учасники відвідали Музей місцевого самоврядування та висотно-оглядовий майданчик Держпрому.