У населених пунктах Наталинської територіальної громади встановлено вуличні ліхтарі на сонячних батареях

Одним із найбільш пріоритетних векторів діяльності Наталинської сільської ради є благоустрій територій населених пунктів громади і, як результат,  створення сприятливих та комфортних умов у громаді.
Наразі продовжуємо роботи з реконструкції вуличного освітлення: з метою більш комфортного та насамперед безпечного перебування місцевих мешканців на вулицях у вечірній і нічний час на території Наталинської територіальної громади у с. Новопавлівка Кобзівського старостинського округу та с. Лип’янка Петрівського старостинського округу втілено в життя пілотний проєкт по встановленню ліхтарів на сонячних батареях. Тож відтепер на вулицях цих населених пунктів, де вночі була суцільна темрява, з’явилося світло.
Це перші ліхтарі такого типу на території Наталинської громади. Сільською радою планується й надалі освітлювати вулиці сонячною електрикою: у найближчих планах - с. Копанки Володимирівського старостинського округу.
Разом до спільної мети – успішної громади! Далі буде!