Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем працівників харчової промисловості України

Шановні працівники харчової промисловості!
 Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, адже її завдання - задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній харчовій продукції.
Вітаю тих, хто виробляє якісні продукти, що відповідають усім стандартам, хто дає нам можливість вибору, хто створює нові продукти, щоб здивувати нас і зробити наше життя ще смачніше. Ваша робота заслуговує всіх похвал і численних нагород, а також добрих слів!
 Тож бажаю вам щасливого життя без турбот, міцного здоров’я, безмежного щастя і тільки благ на вашому життєвому шляху!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК