Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Міжнародним днем бухгалтера

Шановні бухгалтери!
10 листопада весь світ відзначає Міжнародний день бухгалтера.
Ця професія визнана однією з найпопулярніших і затребуваних у світі. Бухгалтерія - це доля! Справжній бухгалтер - відповідальний і уважний фахівець, якого цінують і поважають у будь-якій компанії.
Саме від вас залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства, адже ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків та своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки країни.
Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку! Бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк