Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!
Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова сьогодення. Без них неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності.
Бажаю вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я та гарного настрою! Надалі залишайтеся небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк