На базі Наталинського ліцею відбулося засідання ТМО вчителів 1-х класів ЗЗСО Наталинської сільської ради. Тема: «Використання інновацій в початкових класах. Адаптація першокласників до навчання в школі».

Педагоги поділилися досвідом роботи про Щоденні-5, розкрили секрети успішного сучасного уроку, як проходять адаптацію та як відпочивають першокласники у школі, як і для чого потрібно проводити ранкову зустріч.

Завдяки різним видам роботи час сплив непомітно. Хоча учасники ТМО досвідчені педагоги, кожен із них дізнався щось нове, цікаве, поповнив скриньку свого педагогічного надбання.

Засідання пройшло в дружній атмосфері, адже вчителі дбають про те, щоб навчальний заклад був школою радості для учня, школою творчості для вчителя та школою спокою для батьків.