Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем студента

Шановне студентство!
Щиро вітаю вас зі святом – Днем студента!
Студентські роки - це час великих сподівань, сміливих кроків уперед. З ними пов’язані перші серйозні уроки життя, перші глибокі пізнання обраної професії, перші пошуки власних цінностей. Саме в цей час формується громадянська і життєва позиція людини.
Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою мету і домогтися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Переконана, що всі ви – висококваліфіковані спеціалісти у майбутньому та наша гордість!
Дорогі студенти! Бажаю, щоб кожен ваш день був незабутнім, наближав до цілі, був сповнений радості спілкування та яскравих вражень! Успіхів вам, творчих досягнень, упевненості в собі та благополуччя!
Зі святом!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк