Петрівський ліцей Наталинської сільської ради посів призове місце в Х обласній тематичній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

Відбулася десята обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: здоров’я дітей – пріоритетна стратегія розвитку освіти в Україні».

Учасники виставки висвітлили свій досвід в онлайн-презентаціях, провели різноманітні за формою інтерактивні заходи: педагогічний аукціон, методичні дайджест, inside, марафон та коучинг, майстер-клас, івент-майстерня, тренінги, інтегроване заняття, ток-шоу, квест, методичний та педагогічний розсип тощо.

За результатами підсумкової онлайн-конференції з обміну досвідом між учасниками виставки та експертами, яка відбулася у дистанційному форматі на платформі Zoom, дипломом ІІІ ступеня Х обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» в номінації «Здоров’язбережувальна діяльність як пріоритетний напрям розвитку закладу освіти в сучасних умовах» відзначено Петрівський ліцей Наталинської сільської ради.

Вітаємо адміністрацію та колектив закладу із заслуженою нагородою!