У Наталинській громаді з’явився новий сміттєвоз.

З метою проведення благоустрою на території Наталинської сільської ради сільською владою придбано новий сміттєвоз.

Наразі потреби населення з вивезення сміття обслуговуватиме сучасна потужна спецтехніка об’ємом 18 куб. м., яка призначена для механізованого збору, ущільнення, транспортування та розвантаження твердих побутових відходів, а також для прибирання снігу.

Придбання нового сміттєвоза допоможе налагодити більш ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, сприяючи таким чином покращенню санітарно-екологічного стану на території сільської ради, адже це не лише можливість для цивілізованої утилізації побутових відходів, але і турбота перш за все про наше довкілля та екологію.