Відбулося ТМО вчителів 4-х класів закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

І знову на чергове територіальне методичне об’єднання зібралася команда однодумців: учителі 4-х класів закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради, учителі-практики, першопрохідці нової української школи, відкриті до змін і постійного впровадження нових технологій та підходів в освіті.

Вчителів - початківців гостинно приймала Попівська філія Наталинського ліцею. За круглим столом відбулося жваве обговорення технології квест як засобу активізації навчальної діяльності молодшого школяра, а потім колеги продемонстрували цікаві майстер-класи та тренінги з використанням квест-технологій.

Практичний захід пройшов у теплій невимушеній атмосфері.