Звернення Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та члени їхніх сімей!

14 грудня вся країна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме у цей день 1986 року було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Ліквідатори у надзвичайно короткий термін героїчно виконали свій службовий та громадянський обов’язок, врятувавши людство від найбільшої у світі техногенної катастрофи.

Аварія на Чорнобильській атомній станції скалічила мільйони життів наших громадян та спричинила трагедію світового масштабу.

Висловлюємо глибоку вдячність людям, які своєю жертовністю та ціною власного життя працювали в зоні ядерної стихії, аби якомога швидше ліквідувати наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.
Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати вашу відвагу, мужність та високий професіоналізм!

Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту та довгих років життя!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк