Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівників суду

Шановні судді та працівники судової гілки влади!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!
Саме від вас великою мірою залежить збереження в суспільстві миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини та громадянина.
Тож нехай ваш професіоналізм, відповідальність і об’єктивність у прийнятті рішень та щоденне служіння Закону і надалі піднімають авторитет вітчизняної судової системи. Хай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожен день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!
Професійних перемог вам і нових досягнень! Наснаги, мужності й оптимізму!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк