Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця

Шановні мешканці Наталинської громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця!
Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно вже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри в краще майбутнє. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями.
Хай і цьогорічне свято запам'ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями! Нехай у кожній оселі панують добробут та злагода!
Сердечно бажаю усім здоров'я, добра та сімейного тепла!
Гарного і веселого вам свята!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк