Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк із Днем Збройних Сил України

Шановні офіцери, військовослужбовці, ветерани!
Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!
В цей день ми вшановуємо усіх, хто присвятив життя почесній військовій службі. Низький уклін та слова вдячності ветеранам, які героїчно і мужньо виборювали свободу нашого народу. Мирним небом і можливістю жити у вільній країні ми зобов’язані саме вам.
Збройні Сили України є надійними захисниками миру і спокою наших громадян. Щодня військові несуть бойову варту, забезпечуючи обороноздатність Української держави.
Щиро бажаю усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та благополуччя! Хай любов до рідної землі надає вам сили у нелегкій і відповідальній справі служіння народу України!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк