Педагогічні працівники Наталинської громади отримали нові ноутбуки

3 грудня Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк вручила педагогічним працівникам громади 27 новеньких ноутбуків для забезпечення навчального процесу в закладах загальної середньої освіти, організації дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання. Ноутбуки придбано за кошти обласної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету.

Нова техніка допоможе насамперед покращити технічні потужності наших освітніх закладів, що через пандемію COVID-19 змушені опановувати нові форми роботи, отже школи надаватимуть освітні послуги здобувачам освіти на ще більш високому рівні, адже немає кращої інвестиції в майбутнє, ніж інвестиція в освіту.