Відбувся звітний концерт Мартинівського сільського будинку культури

5 грудня шикарна зала капітально відремонованого та повністю оновленого Мартинівського сільського будинку культури зібрала чимало поціновувачів мистецтва – тут на найвищому рівні відбувся творчий звіт місцевих аматорських колективів та сольних виконавців. Вокально-хореографічні композиції, танці, пісні, вірші – у програмі було безліч найрізноманітніших номерів, які дивували та надихали глядачів. Зала була наповнена гостями та вибухала оплесками після кожного виступу.

На святковий захід завітали очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк та заступники з питань діяльності виконавчих органів Михайло Зінченко та Сергій Дорошенко.

Під час концерту незабутні емоції глядачам дарували вокалісти Уляна Гуцуляк, Ярослава Кузнецова, Ліна Мартинова, Олександра Вобжа, Дмитро Савінов, співочий кватрет «Калинонька», танцюристи-бальники Ілля Гуцуляк та Олена Каптан, маленькі танцюристи 3 класу Добренського ліцею, танцювально-хореографічний колектив «Веселка» (Дар’я Смірнова, Вікторія Вербицька, Дар’я Давидюк, Олександра Кузнецова, Софія Нікольська, Катерина Личман, Валерія Вермен), вірші декламувала Злата Іванова, а гуморесками розважав публіку Максим Соловей. Кожен виступ аматорів сцени викликав у публіки захоплення та найприємніші враження.

По закінченню концертної програми слова вдячності учасникам висловила Наталинський сільський голова Олена Третяк, яка побажала артистам щастя, здоров'я, здійснення життєвих планів, мирних та сонячних днів, радості, нових цікавих ідей, натхнення, співпраці та професійних успіхів, а також - не зупинятися на досягнутому, продовжувати і надалі розвивати свої таланти, творити культурний простір громади, тим самим примножуючи та пропагуючи її культурно-мистецькі традиції.

Дякуємо артистам за чудовий концерт та море позитиву! Так тримати!