До відома учасників АТО щодо професійного навчання

  • 272

Відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», професійна адаптація - це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Професійна адаптація за робочими професіями передбачає:

- професійну орієнтацію;

- первинну професійну підготовку;

- підготовку та підвищення кваліфікації з урахуванням навичок, умінь та побажань.

Учасникам антитерористичної операції для отримання такої послуги необхідно звернутися до відділу соціального обслуговування Наталинської сільської ради із заявою та необхідними документами:

- копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);

- посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни);

- документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо а районах проведення антитерористичній операції у період її проведення.

Строк професійного навчання не може перевищувати 12 місяців у разі організації навчання за робітничими професіями, строк підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення становить не більше 500 годин.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу соціального обслуговування Наталинської сільської ради, який знаходиться за адресою: вул. І. Сенченка, 89, с. Наталине, тел. (057-44) 7-68-18.

Фото без опису