Відбулося засідання школи вдосконалення педмайстерності по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання - необхідна умова майбутнього.

Відповідно до плану заходів методичної роботи з педагогічними кадрами закладів освіти Наталинської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік на базі Наталинського ліцею відбулося засідання школи вдосконалення педмайстерності для вчителів, які викладають у 11 класах, по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Педагоги розглянули питання щодо особливостей ЗНО-2022, визначили шляхи підвищення якості підготовки учнів до ЗНО, отримали рекомендації та практичні поради для надання психологічної підтримки учасників тестування. З метою виявлення сильних та слабких сторін у підготовці до зовнішнього оцінювання навчальних досягнень випускників, присутнім запропоновано анкету та проаналізовано результати анкетування учнів «Чи готові ми до ЗНО?»

З вчителями-предметниками працювали Ольга Міхно, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради та практичний психолог Петрівського ліцею Олена Тимченко.