Звернення Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня Соборності України

Шановні мешканці Наталинської територіальної громади!

22 січня в Україні святкують День Соборності України.
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє українського народу.
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної громади та України!
Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання незалежної України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк