14 січня очільниця Наталинської територіальної громади Олена Третяк у якості віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області взяла участь у робочій нараді по обговоренню питань щодо внесення змін до обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», яка відбулася у Харківській обласній раді.

Учасники наради обговорили пропозиції стосовно змін умов проведення конкурсу, участі в ньому та особливостей проєктів, що мають бути взяті до розгляду Конкурсним комітетом.

За результатами робочої наради вирішили опрацювати та надати пропозиції на засідання Конкурсного комітету для подальшого – в разі прийняття – винесення на розгляд пленарного засідання Харківської обласної ради, уповноваженої вносити зміни до Положення про Конкурс.

Фото з офіційного сайту Харківської обласної ради: http://oblrada.kharkov.ua.