Наталинська сільська рада звертається до мешканців громади бути обережними під час святкування обряду Водохрещення

19 січня – день, коли відзначають велике свято – останнє різдвяне свято, відоме як Хрещення Господнє.

Водохрещення починається ввечері 18 січня після вечірньої служби у церквах. За традицією, вранці, після урочистої церковної служби люди виходять на водні об'єкти, щоб прийняти саме в цей день «хрещення» крижаною водою, що підіймає тонус, надає нових сил та заряджає бадьорістю.

Але купання в ополонці взимку без попередньої підготовки може бути небезпечним для людей похилого віку, дітей, осіб, які страждають на гострі та хронічні захворювання. Тому, якщо ви вирішили зануритися у воду, порадьтеся спочатку з лікарем.

НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ ТА УВАЖНИМИ під час святкування обряду Водохрещення, яке відзначатиметься 19 січня.

Дотримуйтесь правил безпеки поводження на воді, а саме:

- купайтеся лише в спеціально обладнаних місцях біля берега, під наглядом рятувальників та медичних працівників;

- перед купанням необхідно розігріти тіло;

- категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ купання в крижаній воді під впливом алкоголю;

- занурюйтесь по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку;

- не перебувайте у воді більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму;

- якщо з Вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення;

- після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг;

- для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю з попередньо підготовленого термоса.

Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму.

НЕХАЙ ВАШЕ СВЯТО БУДЕ РАДІСНИМ, ПРИЄМНИМ, А ГОЛОВНЕ – БЕЗПЕЧНИМ!