Відбулося засідання вчителів інформатики закладів освіти Наталинської сільської ради

Відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 10 лютого відбулося засідання вчителів інформатики закладів освіти Наталинської сільської ради з теми «STEM - освіта як механізм формування успішної особистості в умовах упровадження Нової української школи».

Онлайн-формат не завадив учасникам зустрічі розглянути актуальні питання: результати участі учнів у олімпіаді, запровадження елементів STEM – освіти, використання можливостей інформатики під час вивчення предметів природничо-математичного циклу. Цікавими та пізнавальними були майстер-класи з використання онлайн-дошки Padlet , «Інтегрований урок» та «Флеш-картки у навчальному процесі: коли знання можна побачити».