Про підсумки ІІІ (обласного) етапу ХXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Завершився ІІІ (обласний) етап ХXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, у якому до розгляду приймалися роботи на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України», присвячені українським добровольцям.

Заклади освіти Наталинської сільської ради долучилися до творчого змагання трьома роботами в номінації «Література», які за підсумками журі посіли ІІІ місця.

Вітаємо призерів: Даценко Софію, ученицю 4 класу Березівської гімназії, Домнич Анну, ученицю 7 класу Наталинського ліцею, Розінкову Валерію, ученицю 7 класу Петрівського ліцею.

Висловлюємо подяку наставникам творчих та успішних учнів Нагірній А.А., Вороні В.П., Журавчак О.Г, учителям української мови і літератури цих закладів.

Бажаємо нових творчих злетів!