Педагоги закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради обмінялися досвідом - відбулися онлайн-засідання територіальних методичних об’єднань

Педагоги-організатори працювали над темою «Місце та роль учнівського самоврядування у сучасному закладі освіти». Нікандрова О.О., педагог-організатор Кобзівської гімназії та Головач Ю.М., педагог-організатор Добренського ліцею, висвітлили теоретичний блок питань. Лавренко Ю.В., педагог-організатор Володимирівської гімназії, провела експрес-гру «Моя шкільна родина», під час якої колеги ознайомилися з вправами на підняття самооцінки, виявлення вмінь робити компліменти, розкривати свої здібності та творчі вміння.

Засідання територіального методичного об’єднання вчителів мистецтва та технологій відбулося на тему «Шляхи розвитку творчої особистості». Нагірна А.А., вчитель Березівської гімназії, керівник ТМО Мирончук А.І., вчитель Кобзівської гімназії, розкрили теоретичні аспекти питання, виявили проблемні моменти, які можуть виникнути у процесі роботи та презентували його практичну спрямованість.

У практичному блоці засідання учителі поділилися досвідом проведення методичного тижня, порадами з використання інтернет ресурсів та каталогів творів видатних діячів під час уроку.

Результативно попрацювали члени методичного об’єднання і над вибором модельних навчальних програм, які дають можливість вчителям обрати підручники для 5-х класів Нової української школи.