Відбулися спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів ЗЗСО Наталинської сільської ради

20 лютого на базі Наталинського ліцею у рамках Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради відбулися змагання для учнів 7-9 класів зі стрітболу та настільного тенісу, метою яких є залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, підвищення їхньої рухової активності та популяризація здорового способу життя.

Дала старт змаганням очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк, яка побажала юним спортсменам вдалої цікавої гри та перемоги.

І тут розпочалася справжня спортивна та безкомпромісна боротьба! Суддями змагань було точно зафіксовано та враховано результат кожної команди.

У результаті запеклих спортивних баталій місця розподілилися наступним чином:

- Настільний теніс:

І місце – Лукашівська гімназія;

ІІІ – Кобзівська гімназія;

- Стрітбол (дівчата):

І місце – Наталинський ліцей;

ІІІ – Березівська гімназія;

- Стрітбол (хлопці):

І місце – Наталинський ліцей;

ІІ – Петрівський ліцей;

ІІІ – Лукашівська гімназія.

Переможці змагань отримали Кубки та дипломи, а по завершенню Спартакіади юних спортсменів пригощали смаколиками - ароматною свіжою випічкою.

Вітаємо і пишаємося переможцями, адже наші діти – це майбутнє Наталинської громади! Так тримати!