Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Міжнародним жіночим днем

Шановні жінки громади!
Приміть найщиріші вітання зі святом весни, молодості та краси – Міжнародним жіночим днем!
Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
Віки і тисячоліття світової історії осяяні жіночою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою.
Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті! Міцного здоров’я вам, щастя, кохання, нев’янучої молодості і краси, надії і добра! А найголовніше- мирного неба над головою!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк