Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Великоднем

Шановна громадо, дорогі земляки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового.
Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків, взаємне прощення та порозуміння.
Тож нехай це свято для усіх нас буде днем пробудження і величі духу!

Бажаю, щоб світло Великодня надало всім нам непохитну віру у перемогу, у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти усі ті випробування, які випали на долю нашої країни та її громадян.
Зичу вам мирного неба і злагоди, міцного здоров’я і довголіття, достатку і благополуччя, любові й тепла!
Нехай Божа милість та повага один до одного допоможуть здолати усі перешкоди,
а щира любов до України об’єднує нас і надихає на перемогу!

Христос воскрес!
Воістину воскрес!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк