Гуманітарну допомогу отримали найбільш вразливі категорії населення громади

У цей непростий для України час усі українці єднаються у відчайдушній боротьбі – небайдужі люди роблять усе, аби забезпечити населення усім необхідним та допомогти насамперед тим, хто цього найбільш потребує.

Наталинська сільська рада продовжує опікуватися найбільш вразливими категоріями населення громади, і сьогодні 200 чоловік з числа пільгових категорій отримали гуманітарну допомогу - продуктові набори, надану Благодійним фондом «Сігма Софтвеа. Соціальні ініціативи», Товариством Червоного Хреста України, ГО «НОН-СТОП», «Help Kharkiv», «Спільнота Небайдужих Дія», громадською організацією «У: Права».

Наталинська територіальна громада висловлює слова щирої вдячності вищезазначеним організаціям за надання допомоги та підтримку найуразливіших верств населення громади, адже наразі ця категорія громадян потребує неабиякої допомоги та захисту.

Дякуємо вам за турботу та участь, підтримку та чуйні серця!

Разом до перемоги!