Гуманітарна допомога за ініціативою Президента України Володимира Зеленського «Пакет кожному громадянину»

УВАГА!

Вимушені переселенці 2022 року матимуть змогу отримати гуманітарну допомогу за ініціативою Президента України Володимира Зеленського «Пакет кожному громадянину».

Отримати продуктові набори треба за місцем фактичного проживання - в Наталинському ЦНАПі та старостинських округах.

Наталинська сільська рада щиро вдячна Харківській ОВА та Красноградськiй РВА за проведення організаційних заходів з отримання гуманітарної допомоги.

Дякуємо директору ПП «Юкон-Агро» Юрiю Позднякову за надання транспорту для перевезення допомоги з м. Харкова.

Ініціатива Президента України «Пакет кожному громадянину» продовжується. Цю гуманітарну допомогу отримає кожний мешканець громади.

Вперед до перемоги! Разом ми сила!