Домашнє насильство під час війни. Куди звертатись та як отримати захист?

Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою, і всі відповідальні органи продовжують роботу, щоб попередити і захистити постраждалих.

Психологічне, фізичне, економічне та сексуальне. Це форми, в яких може проявлятись домашнє насильство.

Домашнє насильство вчиняється в сім’ї, в межах місця проживання або між родичами, між колишнім чи теперішнім подружжям або між іншими особами, які спільно проживають/-ли однією сім’єю, але не перебувають/-ли у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає/-ла особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа.

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства:

– одразу викликайте поліцію (102);

– пишіть заяву про вчинення домашнього насильства;

– просіть поліцейських, які приїхали на виклик, про винесення термінового заборонного припису;

– звертайтеся до суду з заявою про винесення обмежувального припису стосовно кривдника.

Детальніше про те, в чому полягає обмежувальний припис та загалом про домашнє насильство, його форми і алгоритм дій звертайтесь до відділу соціального захисту населення Наталинської сільської ради за адресою: вул. І. Сенченка, буд 89, с. Наталине; за телефоном (05744) 7-68-18 та в старостинські округи Наталинської сільської ради.