Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує стосовно щорічної одноразової виплати ветеранам війни до 5 травня. Постановою КМУ 540 від 07.05.2022 року передбачено виплати через Пенсійний Фонд України - особам, які перебувають на обліку в територіальних відділеннях ПФ у виплатних відомостях пенсії за червень, усі  інші ветерани зможуть отримати виплати за поданням інформації до 31 травня 2022 року військкоматом до Управління соціального захисту населення через Управління на їх особові рахунки, які відкрили в банківських установах. Розміри допомоги залишаються на рівні минулого року: особам з інвалідністю внаслідок війни 1 гр. - 4421 грн; 2гр. - 3906грн.; 3 гр. - 3391 грн; учасники бойових дій - 1491 грн; членам сімей загиблих - 966 грн; учасникам війни - 612 грн. У разі якщо до Управління до 31.05.2022 не буде подано військкоматом переліків осіб для проведення виплати, згідно постанови мають право надати їх в термін до 30 вересня для проведення виплати до 14 жовтня.