Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Міжнародним днем захисту дітей

  • 247

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!
Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Любі дітки! Ви – наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Від усього серця бажаю вам мирного сонячного неба над головою, міцного здоров’я та радості! Добра вам та успіхів у всіх починаннях! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк

Фото без опису