Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк зі святом Вознесіння Господнього

Шановні співгромадівці!

Сьогодні ми відзначаємо одне з найвеличніших християнських свят – Вознесіння Господнє, що знаменує собою піднесення світла, відданості, добра і правдивої любові над злом.

Щиро вітаю вас! Бажаю твердої віри у краще завтрашнє, незгасної надії на щасливе майбутнє, життєдайних сил на його творення!

Нехай вашими супутниками на всіх дорогах життя будуть щирі, порядні люди, а в оселях панує мир, гармонія й злагода! Божого благословення вам на всі добрі справи, задуми і починання!

Мирного неба над Україною!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк