Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем Святої Трійці

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці, яке у народі називають Зеленими святами!

Наш мудрий народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності.

Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати. Тож нехай цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки ввійде мир та висока Божа благодать, серця наповняться добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням.

Хай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.
Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк