Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня фермера

Шановні працівники фермерських господарств громади!
Щиро вітаю з вас з професійним святом – Днем фермера!

Ваша робота користується особливою повагою в суспільстві – завдяки вашій невтомній щоденній праці розквітає наша громада та поповнюється її скарбниця! Саме завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомній праці розвивається сільське господарство, яке є однією з найважливіших складових економіки країни, живе українське село і наша держава!

Нехай ніщо не заважає вашим планам, хай обходять вас стороною негаразди і природні стихії! Наснаги вам, життєвих сил та гарних врожаїв! Мирного сонячного неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк