Привітали родину ВПО з поповненням

Хоча війна триває, але життя в тилу продовжується. Вимушено переміщені особи, які проживають на території Наталинської громади, не лише знаходять тут підтримку та прихисток, а навіть народжують дітей. І за доброю традицією Наталинська сільська рада вітає з поповненням такі сім’ї.

Сьогодні також привітали пані Ірину з Харкова, яка нещодавно стала молодою матусею донечки Ангеліни. У такий спосіб намагаємося підтримувати переселенців не лише у вирішенні нагальних питань, а й у радісних моментах життя, які наразі все-таки трапляються, навіть у такі непрості для країни часи.

Маленькій Ангелінці та її родині побажали мирного неба, міцного здоров’я та благополуччя, адже війна не спиняє життя! А кожне нове життя – це майбутнє України!