Організовано туристичну поїздку групи учнів закладів загальної середньої освіти Наталинської громади до м. Острув Великопольський на території Великопольського воєводства Республіки Польща

  • 562

У плідній співпраці Наталинської сільської ради з Харківською обласною радою та Республікою Польща, на запрошення Маршалека Великопольського воєводства пана Марека Возняка, організовано туристичну поїздку групи учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади, які досягли значних успіхів у навчанні та спорті, обдарованих дітей та дітей пільгових категорій до м. Острув Великопольський на території Великопольського воєводства Республіки Польща.

Острув Великопольський - місто з населенням понад 72 000 осіб, це водночас центр Великопольського повіту. Чудові ресторани, кафе, літні та зимові сади - це місця, які приваблюють своєю смачною кухнею та затишною атмосферою. Місто також може похвалитися чудовим місцем для спорту, відпочинку та релаксації. Ще однією перевагою Острува Великопольського є сусідні міста, які пропонують багато цікавих визначних пам'яток.

У Польщі на наших дітей чекає надзвичайно захоплива програма: екскурсія по місту та відвідання міського музею Острува Великопольського; відвідини м. Познань, де відбудеться зустріч з органами місцевого самоврядування Великопольського воєводства; поїздка до м. Вроцлава (зоологічний сад, аквапарк) та до відпочивального комплексу «Górecznik»; заняття в спортивному клубі «Atomic» (боулінг, дарт); анімації на свіжому повітрі; катання на фунікулері; поїздка до парку величезних комах та до копальні солі; походи у кінотеатри та багато інших цікавинок.

Дякуємо організаторам туристичної поїздки за надану нашим дітям чудову можливість зарядитися позитивом на цілий рік уперед! Гарного вам відпочинку, дітлахи!