Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня Незалежності України

Шановні земляки!
Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!

31 рік тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. І саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава у майбутньому, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

У такий непростий час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Від щирого серця бажаю усім миру та злагоди на нашій рідній землі, здоров’я та довголіття! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до Батьківщини!
Зі святом!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк