Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем підприємця

Шановні підприємці Наталинської територіальної громади, щиро вітаю вас з професійним святом!

Цього дня слова вдячності адресуємо саме вам - енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, створюючи умови для процвітання рідного краю.

Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості.

Висловлюю вам подяку за наполегливу працю, високий професіоналізм та ініціативність! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі, стабільності й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашої громади! Миру вам!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк