Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії Наталинської територіальної громади!
 Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить добробут і процвітання України.

Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам громади!
Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та невичерпної наснаги, впевненості в завтрашньому дні!
Хай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк