Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури Наталинської територіальної громади!

Вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Наталинська громада багата талановитими, творчими та відданими своїй справі людьми, а тому наше завдання – зробити все задля того, аби ви мали змогу створювати цікаві творчі проєкти, виховувати нашу молодь та примножувати наші культурні надбання.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує культурну спадщину громади, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає у людей результат вашої роботи. Саме ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі!

Тож бажаю усім вам міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, невичерпної наснаги, мистецьких злетів і реалізації творчих проєктів під мирним небом незалежної України!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк