УВАГА! Інформація щодо отримання паливної деревини

Забезпеченню деревиною паливною підлягають виключно домогосподарства, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної, та не отримували безкоштовну допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної. Кількість деревини паливної встановлюється у розрахунку не більше 10 тис. грн. на одне домогосподарство, незалежно від опалювальної площі.

Для отримання деревини паливної особою подається заява встановленого зразку (додаток 1 Порядку) до відділу соціального захисту населення Наталинської сільської ради, а також наступні документи:

- копії документів, що посвідчують особу;
- копії документів, підтверджуючих наявність підстав для першочергового забезпечення деревиною паливною (для кожної категорії окремо, перелік зазначено в пункті 6 Порядку);
- довідка про фактичне місце проживання заявника, із зазначенням всіх членів сім’ї, що проживають разом з ним.

Першочерговому забезпеченню підлягають домогосподарства, в яких проживають:

- одиноко проживаючі особи/подружжя похилого віку (копія пенсійного посвідчення);
- сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи (копії посвідчення та документів, підтверджуючих родинні зв’язки із заявником тощо);
- сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А» (копії посвідчення та документів, підтверджуючих родинні зв’язки із заявником тощо);
- сім’ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи, а саме, діти, пенсіонери, особи з інвалідністю тощо (копії посвідчень, свідоцтв про народження та документів, підтверджуючих родинні зв’язки із заявником тощо);
-  сім’ї, у яких виховується троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (копії посвідчень, свідоцтв про народження, рішень суду, органів опіки та документів, підтверджуючих родинні зв’язки із заявником тощо);
- одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років (копії рішення суду, свідоцтв про народження дітей, про розлучення, про смерть тощо);
- сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям (довідка з органів соціального захисту населення, копії посвідчень та документів, підтверджуючих родинні зв’язки із заявником тощо).

У разі проживання в одному домогосподарстві двох та більше сімей, заява на забезпечення деревиною паливною подається лише від одного заявника (заявника визначають мешканці домогосподарства).

Прийом документів та консультації здійснюватимуться з 08.11.2022 р. до 11.11.2022 р. з 08:00 до 17:00 год. у приміщенні Наталинського ЦНАПу та старостатах громади.