Громадські роботи на території адмінцентру громади

Громадські роботи – це вид кримінального покарання та адміністративного стягнення, що полягає у виконанні особою, до якої вони застосовані, безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначає орган місцевого самоврядування.

В.о. начальника Красноградського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, майором внутрішньої служби Оленою Нестерюк, спільно з начальником відділу з благоустрою Наталинської сільської ради Любов'ю Соколовою, проведено перевірку порядку та умов відбування адміністративного стягнення у вигляді  громадських робіт правопорушниками на території Наталинської сільської ради.

Під час перевірки правопорушники перебували на робочих місцях та виконували роботу з благоустрою  території  адміністративного центру громади – Наталиного. За результатом перевірки складено  акти перевірки виконання порушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.