У Наталинській сільській раді відбувся відкритий майстер-клас з першої домедичної допомоги

Наталинська територіальна громада продовжує співпрацювати з Красноградською районною організацією Товариства Червоного Хреста України, адже у сучасних реаліях вміння правильно і своєчасно надати допомогу постраждалим на місці події до приїзду медиків може врятувати не одне людське життя, а базовими навичками першої допомоги має оволодіти кожна людина, аби у разі кризових ситуацій кожен міг допомогти собі чи оточуючим.

Тож сьогодні, 22 листопада, інструктори з навчання населення навичкам надання першої допомоги Красноградської РО ТЧХУ провели для працівників Наталинської сільської ради відкритий майстер-клас з першої домедичної допомоги - комплексу заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя та здоров’я потерпілого, що здійснюються до прибуття медичного працівника. Слухачів вчили алгоритму дій у разі втрати свідомості постраждалим та відсутності дихання з проведенням серцево-легеневої реанімації, відпрацювавши перед цим первинний огляд постраждалого, відновлювальне положення та порушення прохідності дихальних шляхів.

Крім того, присутні мали змогу особисто, звісно під пильним контролем інструкторів, відпрацювати навички надання долікарської допомоги, зокрема вправлялися робити на муляжі масаж серця, параленьно з яким вчилися робити штучне дихання уявному потерпілому.

Дякуємо Красноградській РО ТЧХУ за цікавий та корисний майстер-клас!