Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Сердечно вітаю вас й усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України, з Днем Збройних Сил України!

Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну землю і які є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Дякуємо за доблесну службу всім військовослужбовцям, ветеранам, воїнам запасу, їхнім батькам та матерям! Щиро бажаємо нашим захисникам віри у Перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України!
Миру, спокою, злагоди, добра та достатку вам, вашим рідним і близьким!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк