Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування та депутати Наталинської сільської ради!
Вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Саме від сумлінності, ініціативності й активності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад залежить рівень стандартів організації управління на місцях, якість виконання зобов'язань, забезпечення самостійності та дотримання принципу самоврядування громад.

Дякую усім вам за наполегливу сумлінну працю задля розбудови рідного краю і держави в цілому! Бажаю мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань під мирним небом нашої Батьківщини!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк