Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівника державної виконавчої служби. Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Переконана, що служіння Закону і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а ваші знання, досвід, високі людські якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави.

Бажаю вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя, добробуту та успіху! Миру вам!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк